piątek, 31 stycznia 2014

Konkurs Blog Roku 2013

                Długo się zastanawiałem czy jest sens wziąć udział. Jeśli już to tylko dla zabawy, bo przecież trudno liczyć o jakikolwiek sukces w przypadku tak małego bloga. Z drugiej strony dlaczego nie????
              Wydawałoby się, że jedyna prawidłowa, dla mnie, kategoria to Podróże. Rzeczywiście tak by się wydawało, jednak napisała do mnie Pani z Onetu, że raczej pod kategorię Podróże za bardzo nie podchodzę. Może i prawda, bo mimo, że przebywam w Chinach, to z róźnych względów za dużo ostatnimi caszy nie podróżowałem. Ostatecznie stanęło na kategorii "Ja i moje życie". Wciąż mam wątpliwości, ale niech już będzie...

             Jeśli ktoś lubi czytać moje posty i ma dobry abonament to zapraszam do sms`owania, koszt 1,23zł:)
Chcesz zagłosować ? Wyślij SMS o treści H00270 na numer 7122

                 

                

9 komentarzy:

 1. "Ja i moje" życie to chyba jedna z najgorszych kategorii... totalny misz-masz, emigrancji, małe dzieci, przeróżne chorowy i co tylko przyjdzie do głowy. Jak za rok nie zrobią dla nas specjalnej kategorii to kończę podchody z Blogiem Roku ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Jakoś nigdy się tutaj nie odzywałam, ale czytam w miarę regularnie wpisy:D sms poszedł :) i kategoria faktycznie taka dość.... ogólna xD

  OdpowiedzUsuń
 3. zgadzam się z Justyną, Ja też w tej samej kategorii, gdzie zebrały się typy z pod ciemnej gwiazdy z całego miasta....jak to mawia moja Babcia:) Blogów prawie 700, a podróze mają np niecałe 200.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Trochę pochopnie zgodziłem się na zmianę, raczej teraz żałuję, ale to i tak nie ma wielkiego znaczenia:)

   pozdr

   Usuń