niedziela, 18 sierpnia 2013

[Przegląd prasy Chińskiej]- Z ręką w klozecie:)

                       Pora na kolejny cykl. Zauważyłem, że Chińczycy dostarczają mnóstwo lekko absurdalnych zdarzeń. Żal nie skorzystać z tej kopalni uśmiechu, więc rozpoczynam coś nowego.
                       Jeśli nadarzy się jakaś ciekawa historia, to będę taką przedstawiał z wrodzonym obiektywizmem:)

                        Jak donosi portal whatsonxiamen.com duża afera wybuchła w prowincji Hubei. W jednym z miast strażacy ruszyli na pomoc pewnej Pani, której ręka utknęła "na dobre i na złe" w klozecie. Strażacy to zawsze profesjonaliści, więc i tym razem nieszczęśniczce udało się pomóc.
                        Jako dowód swej brawurowej akcji strażacy zrobili zdjęcie podczas wykonywania czynności.                        No i tutaj dochodzimy do sedna afery. Kobieta, jak i opinia publiczna czuje się zażenowana faktem, iż strażacy opublikowali zdjęcie kobiety w samych galotach. Profesjonalizmu ratowników nikt nie podważa, ale zdjęcie zostało potępione.
                       A jeszcze mamy pytanie "jak to się stało?". Jak podaje portał Pani próbowała wyciągnąć z toalety skarpetki, które jej tam wpadły.
                       Nie wiem jak Wy, ale ja wolałbym pokazać całemu światu swój goły tyłek niż pozwolić wszystkim dowiedzieć się, że ręk utknęła mi w klozecie, bo czegoś tam szukałem.
                       No, ale może nie jestem kobietą i się nie znam...


źródło: http://www.whatsonxiamen.com/news32237.htmlSpodobał Ci się ten artykuł?

Oto kilka podobnych:
(Fotograficzne inspiracje) Jak się wychowuje dziecie w Chinach
Chińskie zabawy na plaży [+18]
Druga strona majówki- Ludzie!!!
4 komentarze: