czwartek, 10 stycznia 2013

Podróże to prawdziwy lajfstajl                  Jest taka akcja, że w tym roku w konkursie Blog Roku 2012 zabrakło miejsca dla kategorii "Podróże i szeroki świat". Cała społeczność ludzi, których z różnych powodów cięgle gdzieś ciągnie, została wrzucona do kategorii Lifestyle. Może to i jest jakiśtam lajfstajl, ale opis kategorii:

"Uwielbiasz dzielić się na blogu nowymi kreacjami lub jesteś ekspertem od tematów parentingowych? A może kochasz piękne wnętrza lub podróżujesz po całym świecie i blog służy do prezentowania różnych zakątków globu, kultur? Do tej kategorii zapraszamy wszystkich, którzy świetnie czują się w szeroko rozumianych tematach life-stylowych."


            Cośtam niby się zgadza, ale kreacje czy tematy parentingowe;), cokolwiek to oznacza, to jednak nam nie pasują. Tego typu Blogi są jednakowo ciekawe, ale jak bardzo różne od tego, co można wyczytać u ludzi, którzy wolą gdzieś daleko odkrywać nowe kultury, miejsca, ludzi. Z tych względów wydaje się, że bloga podróżnicznego nie można postawić w jednym szeregu z blogami o modzie, wychowywaniu dziecka, wystroju wnętrz itd. 
              My Polacy mobilizujemy się w sytuacjach kryzysowych. Tak samo blogosfera podróżnicza wychodzi z ukrycia właśnie dzisiaj!

              My chcemy swoją kategorię i ta akcja jest po to, żeby pokazać, że nasza społeczność jest żywa, obecna i zasługuje na swoją własną kategorię i koniec! i basta! Dziękuję!

               Oczywiście Ja osobiście w żadnym konkursie udziału brać nie będę, bo za mały ze mnie Bolek. Rozumiem jednak pozytywny ferment i chcę być jego częścią. 
               Proszę o udostępnianie na fejsie. 
               Z góry dziękujemy:D

www.bezdomu.wordpress.com
www.busemprzezswiat.pl

www.careerbreak.pl
www.cubamiamor.blogspot.com
www.dalekoniedaleko.pl
www.drwartacz.blogspot.com
www.emiwdrodze.wordpress.com
www.ethnopassion.blogspot.com
www.guideless.tv
www.koralinatropiprzygody.wordpress.com
www.lbtu.blogspot.com
www.lkedzierski.com
www.loswiaheros.pl
www.magdatomek.com
www.mywanderlust.pl
www.naszcalyswiat.pl
www.nawlasneoczy.wordpress.com
www.nowak.com.au
www.podrozniccy.com
www.pojechana.wordpress.com
www.poloniasardynia.blox.pl
www.ruszajwdroge.pl
www.skokwbokblog.com
www.thefamilywithoutborders.com

www.torellexpedition.pl
www.travelerlife.wordpress.com
www.vagabundos.pl
www.wokoloswiata.blogspot.com
www.wypadnaweekend.blogspot.com
www.zlaptrop.com
www.zyciewtropikach.com

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz